Strawa dla ciała

czas2017_09_19 miejsce Polska, Przeźmierowo, WLKP

Dzięki ci za to losie, że teściowa, mama Agnieszki pomaga nam co nieco, dokarmiając nas. Raz po raz jadę po gary pełne pysznego jedzenia. Innym znów razem jesteśmy zaproszeni na niedzielny obiad. To szczególnie ważne dla Agnieszki, która karmi Stasia piersią.

 Procedura powtarzana wielokrotnie każdego dnia wygląda mniej więcej tak. Karmienie, następnie mniej więcej półtora godziny przerwy, po czym Stasiu znowu zaczyna zdecydowanie sygnalizować, że pora zatankować go do pełna. Przerwa między karmieniami oczywiście że nie jest pożytkowana na leżenie. Zawsze jest coś do zrobienia. Wpierw trzeba wziąć Stasia na tak zwane odbicie, następnie przypilnować czy nic się mu nie ulało, potem ponoszenie, czas na zabawę, przewinięcie pieluch i ponowne ponoszenie. Gdy już wykona się te wszystkie czynności i wiele innych to licznik resetuje się na ponowne rozpoczęcie procedury.

 Wielkie brawa dla Agnieszki za mistrzostwo świata, które polega na tym, że do pomocy nie używa smoczka. Dobra i cierpliwa ta mama Stasia, dziękujemy ci za to!!!

Wystąpił błąd podczas zapisywania. Wypełnij wszystkie wymagane pola i spróbuj ponownie wysłać formularz.
Twój adres email nie zostanie opublikowany